HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
17 Nisan 2020 Cuma Saat: 16:33

Başkan Karakaya; ‘’Sayın Vekil Bu Millet Size Allah(Cc)’a , Analarımıza Küfredin diye mii oy verdi.‘’

Geçtiğimiz Pazartesi Günü Mecliste Çıkan Tarn Tartışmadan Dolayı Ağıza Alınamayacak Küfürler Eden Mhp Li Vekil Cemal Enginyurt’a Bir Tepki De İyi Parti Ordu İl Başkanı Çiğdem Çelenk Karakaya’dan Geldi.
Başkan Karakaya; ‘’Sayın Vekil Bu Millet Size Allah(Cc)’a , Analarımıza Küfredin diye mii oy verdi.‘’

Başkan Karakaya yayınladığı mesajında,  ‘’Değerli Ordu lu hemşehrilerim.

Covit 19 ile mücadele ettiğimiz bu günlerde evlerimizde sosyal medyalarımızı , ülkemizin ve dünyanının medyasını takip ediyoruz.

Geçtiğimiz gün sosyal medyalarımıza yansıyan TBMM deki kavga bizi derinden üzdüğü gibi kullanılan dilin ve yapılan küfürlerin Milletin Meclisinde ,Milletvekilinin ağzına yakışmayacak boyutta olması bizleri hayretler içinde bırakmıştır.

İYİ Parti Ankara Milletvekili Sayın Halil İbrahim Oral Bey’e , Ordu MHP Milletvekili Cemal Enginyurt’un ettiği küfür ahlaka,insanlığa, adamlığa ve müslümanlığa sığmaz. Annelerimiz bizim kutsalımızdır. Anneye küfredilmez. Allah(CC)’a ise asla küfredilmez. Milletin Vekili bunu Milletin Meclisinde ve sesksenbir milyonun önünde yapmıştır. Bunun affı yoktur.

Sayın Vekil bu millet size Allah(CC)’a , analarımıza küfredin diye mi oy verdi.  Covit19 nedeniyle milletin canı burnunda zaten. Biz halk olarak vekillerimize halkın sorunlarını çözmek için yetki verdik. Halkın derdine derman olmak yerine bu milletin kutsallarına küfretme yetkisini nerden aldınız.

Bu halktan özür dilemelisiniz. Şekerim çıktı küfredeyim, tansiyonum fırladı küfredeyim bunlar mazeret değildir olamaz. Sizi vekilliğe yakışır davranış göstermeye davet ediyoruz. Orası Milletin Meclisidir yol geçen hanı değil. Kendini siyaset devi zannedenler, çirkin uslüpleriyle halkın gözünde küçülmeye mahkum olurlar.

Ülkemizin ve dünyanın içinde bulunduğu bu zorlu süreçte el ele vererek zorlukların üstesinden gelmek gerekir. Herkesin üzerine düşeni yapacağına inancım tamdır.’’ ifadelerini kullandı


Haber Yorumları ( 1 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
ZÜBÜKZADE 22.04.2020 18:00
TANRI DAĞINDA ULUYAN KURT GÖRÜNÜMLÜ İTTEN . ALLAHA KÜFÜR EDEN SOYTARIYA OY VERENLER BUNDAN SİZ SORUMULUSUNUZ.

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız