HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
6 Mayıs 2020 Çarşamba Saat: 13:12

YENİDEN REFAH PARTİSİ GENEL MERKEZİNE ÜNYELİ İSİM ATANDI.

Prof. Dr Necmettin Erbakanın Oğlu, Dr. Fatih Erbakan’ın Kurduğu Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Yönetimine Ünye’den Furkan Uygun Atandı.
YENİDEN REFAH PARTİSİ GENEL MERKEZİNE ÜNYELİ İSİM ATANDI.

Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Teşkilatı Tanıtım Medya Başkan Yardımcılığı Görevinden, Genel Merkez Gençlik Kolları Ekonomik İşler Başkan Yardımcılığı Görevine Getirilen Furkan Uygun Yaptı ğı Açıklamada,’’Genel Başkanımız Sn. Dr. Fatih Erbakan'ın ve dava arkadaşlarımızın uzun yıllar süren planlı ve isa betli çalışmalarından sonra kurmuş olduğu Yeniden Refah Partisi'nde  2018 yılından bu yana bilfiil faaliyet göstermekteyiz. Bu zamana kadar sürdürmüş olduğumuz Ünye İlçe Teşkilatı Tanıtım Medya Başkan Yardımcılığı görevinden, Genel Merkez Gençlik Kolları Ekonomik İşler Başkan Yardımcılığı görevine getirilmiş olmanın mutluluğu içerisindeyim. Aynı zamanda yüklenmiş olduğum bu sorumluluğun farkındayım. Bizim anlayışımız halka hizmet hakka hizmet anlayışı olduğu için verilen görevler bizler için oldukça önem arzetmektedir. Bizim gözümüzde en alt seviyeden en üst kademeye kadar verilen bütün görevler halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için sadece bir araçtır. Kesinlikle amaç değildir. Bütün Milli Görüş camiasının da bu niyetle işe koyulduğunu biliyorum ve böyle maneviyat yüklü ve hizmet bilincine sahip teşkilatlarla çalışmaktan onur duyuyorum.

 

Önce "Ahlak ve Maneviyat"  düsturunu prensip edinerek çıktığımız bu yolda Ünye 'mizi ve Ordu 'muzu en güzel şekilde temsil etmeye çalışacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Bunun yanında biz sadece memleketimizi temsil etmekle kalmayıp bütün Türkiye'mizin sorunlarına, çözüm olmayı planlıyoruz. Ve dünya çapında ise Ümmeti Muhammed'in birliğini ve beraberliğini sağlamak en büyük arzumuzdur. Bunun son aşaması olarak düşündüğümüz hizmet anlayışını ve koyduğumuz hedefi şu cümle yeterince karşılayacaktır diye düşünüyorum;

 

"7 Milyara talibiz..."

 

İşte niyetimizi en güzel şekilde belirttiğimiz bu cümlelerden sonra önce Ünye İlçemiz ve Ordu İlimizde yaşayan bütün halkımızdan ve daha sonra bütün Ülkemiz vatandaşlarından beklentimiz bizlere en güzel şekilde sahip çıkmaları ve desteklerini esirgememeleridir.

 

Son olarak, önce Yüce Mevla'ya daha sonra halkımıza güvenerek çıktığımız bu yolda Genel Başkanımız Sn. Dr. Fatih Erbakan ile birlikte zafere ulaşacağımıza inandık. Bu niyetlerin gerçekleşebilmesi için sizlerin dualarınıza ve desteğinize talibiz.

 

"Zafer İnananlarındır Ve Zafer Yakındır..." İfadelerini kullandı.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız