HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
27 Eylül 2020 Pazar Saat: 15:38

Söz Vatandaşın

İyi Parti Ünye İlçe Başkanı Feryal Çuhacı Alışılmış Siyasetin Dışına Çıkıp Bir İlki Daha Gerçekleştiriyor.
Söz Vatandaşın

Seçildiği Gün Ünye ’nin İlk Kadın İlçe Başkanı Unvan’ını Alarak Bir İlke İmza Atan Başkan Çuhacı, Yaptı ğı Çalışmalarla Birçok Farklı Siyasi Görüşün De Takdirini Toplarken, Ünye li Vatandaşların Sesi Olmaya Devam Ediyor.

Esnaf Ziyaretlerine Aralık Vermeden Devam Eden Başkan Çuhacı , Vatandaşın Sesi Olma Konusunda Bir İlke Daha İmza Atarak, Ünye ’de Sesini Duyurmaya İhtiyacı Olan Vatandaşlara Daha İyi Yardımcı Olabilmek Adına  Her Hafta Bir Vatandaş İle Birlikte Kameraların Karşısına Geçip Sözü Onlara Bırakacağını Belirtti.

Medya ve Reklam İşlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı ve İlçe Sözcüsü Berkay Torunoğlu’nunda  hazır bulunduğu basın açıklamasında başkan Çuhacı yaptı ğı konuşmada, ‘’Bizler liderimiz Meral Akşener’in izinde derdi Memleket ve Millet olan ve bu uğurda mücadeleden hiçbir zaman vazgeçmeyecek neferleriz.

Bu yola çıktığımızda vatandaşın sesi olacağımıza söz vermiştik  bu bağlamda da çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz, son olarak vatandaşlarımızın sesini daha iyi duyurabilmek adına her hafta bir vatandaşımız ile birlikte ilçe binamızda kameraların karşısında olup sözü onlara bırakacağız söz artık vatandaşın olacak.

Bu hafta sözü pandemiden en çok etkilenen esnaflardan biri olan Ünye ’de nargile işletmeciliği yapan murat kaya ya bırakıyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

Ünye’de Nargile İşletmeciliği Yapan Esnaf Murat Kaya, ‘’yaklaşık dokuz yıldır nargile işletmeciliği ile uğraşıyorum, mart ayından bu güne pandemi dolayısı ile hiçbir şekilde destek almadan işletmemizi kapattık, sesimizi duyuramadık,  yaklaşık dokuz ay oldu bu süreçte hiçbir şekilde gelir sağlayamadık şuan çok zor durumdayız, sesimizi iyi parti aracılığı ile duyurmaya çalışıyoruz,.

Bizim istediğimiz tüm işletmelerin aktif olarak çalıştığı bir dönemde biz hiçbir şekilde vurulmuş kilidi açmadık bize de en azından bir çalışma imkanı sunulsun,bizimde nargilelerimizde kullan at malzemeler ve alınabilecek bir sürü önlemleri olmasına rağmen bizlerin çalışması konusunda  müsaade edilmiyor. Bizlerde ekmeğimizi işimizi geri istiyoruz.’’ İfadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler : Söz, Vatandaşın, iyi, parti, ünye

Haber Yorumları ( 1 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
hamit cantürk 28.09.2020 12:21
tebrikler başkan yolunuz açık olsun ünye iyi olacak inşallah

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız