HABER ARAMA
ACARA REKLAM
SON DAKİKA HABERLER
11 Ekim 2020 Pazar Saat: 14:00

BAŞKAN HACIİMAMOĞLU BASINLA KAHVALTI’DA BİR ARAYA GELDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu ile yönetim kurulu üyeleri bu sabah ünye basını ile kahvaltı programında bir araya geldi.
BAŞKAN HACIİMAMOĞLU BASINLA KAHVALTI’DA BİR ARAYA GELDİ

Yunusemre kafe restorantta düzenlenen kahvaltı programında açıklama yapan başkan Murtaza hacı İmamoğlu, ‘’2012-2015 yılları arasında Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde bulunarak layıkıyla bu görevi yürütmeye gayret gösterdik. Bizler görevimizi yürütürken ülkücü ahlaktan hiçbir zaman sapmadık ve ödün vermedik. Düşüncelerimiz ve fikirlerimiz hiçbir zaman değişmeden hiçbir yere evrilmeden yine dediğim gibi ülkücü ahlak çerçevesi içerisinde Türk-İslam davasının mihmandarlığını ve neferliğini yapmaya bu zamana kadar gayret gösterdik” dedi.

Başkan Hacıimamoğlu, sözlerine şöyle devam etti; “Genel Merkezimizin ve liderimizin teveccühleriyle bugün Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanlığı görevine getirilmiş bulunmaktayız. Sizlerinde yardımı ve iletişimi ile göreve geldiğimiz o günden bugüne kadar birçok kurum ve kuruluş ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Bu ziyaretlerimize kaymakamlık makamından başlayıp belediye başkanlığı, emniyet müdürlüğü ve birçok sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarımıza ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Onlarla Ünye halkımızın sıkıntıları ve bu sıkıntıların çözümü noktasında bir takım istişarelerde bulunduk.”

Yaptığımız faaliyetlerin halka duyurulmasında bizlere her daim yardımcı oldunuz diyerek basına teşekkür eden Başkan Hacıimamoğlu; “Sizlere de basın mensubu olarak çok çok teşekkür ediyorum. Yaptı ğımız faaliyetlerin halka duyurulmasında sıkıntıların ve dertlerin kamuoyu ile kamu kurum ve kuruluşlarına duyurulmasında bizlere her daim yardımcı oldunuz ve her zaman yanımızda olmaya gayret gösterdiniz. Çünkü basın milletin müşterek sesidir. Basın halkın, insanların ihtiyaç duyduğu fikri gıdanın verilmesi noktasında başlı başına bir lider ve rehberdir. Bu vesile ile yanımızda olduğunuz için halka sesimizi duyurma noktasında bizlere yardımcı ve aracı olduğunuz için sizlere yönetimim ve şahsım adına tekrar tekrar teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

Bu haber toplam 239 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız