HABER ARAMA
ACARA REKLAM
SON DAKİKA HABERLER
14 Ekim 2020 Çarşamba Saat: 19:02

BAŞKAN ARGAN KONGRE SONRASI İLK AÇIKLAMALARINI YAPTI

Ak Parti Ünye İlçe 6. Olağan Kongresi’nde tekrar başkan seçilerek güven tazeleyen Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan kongrenin ardından teşekkürlerini dile getirerek ilk açıklamasını gerçekleştirdi.
BAŞKAN ARGAN KONGRE SONRASI İLK AÇIKLAMALARINI YAPTI

“KONGREMİZİ BÜYÜK BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİRDİK”

Yapılan kongrenin yeni bir başlangıç ve yeni bir umut olduğunu ifade eden Başkan Argan, “Bu kongremiz yeni bir başlangıç, yeni bir umut, aydınlanmak ve yeni adımlarla yürümek olacaktır.

Bildiğiniz üzere 10 Ekim Cumartesi günü Mustafa Rakım Anadolu Lisesi Spor salonunda 6. olağan kongremizi büyük coşku ve heyecanın hakim olduğu bir ortamda gerçekleştirdik. Bizlere verilen emaneti bu erdemli ve kutlu mücadelenin adımları olarak teşkilatımızın, her kademesinde görev yapan kardeşlerimiz ile birlik ve beraberliğimizi daha güçlü tutarak milletimize hizmet olunda inandığımız yolda yürümeye inşallah devam edeceğiz” dedi

Yönetim Kurulu’nda yeni isimlere de yer verildiğini ifade eden Başkan Argan sözlerini şöyle sürdürdü; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ında dediği gibi millete hizmet yolunda çekilen zahmet minnet değil, tam tersine şereftir. Ak Parti kardeşliğin, vefanın ve dayanışmanın partisidir. Emin olduğumuz birşey var ki, oda birlik ve beraberlik içerisinde olursak, karşımızda hiçbir gücün olmayacağıdır. Ak hizmet sevdasıyla doğa ile  çıktık kutlu yola, bizim için asıl olan el ele yürümektir.

İnsanlığın, sevginin, hedeeyerek yükselen gayretle çalışan dava arkadaşlarıma selam olsun hepsine selam ediyorum. İlk gün ki aşkla, yenilenen ekibimizle, tüm zorlukları aşarak yollara bu zamana kadar olduğumuz gibi bundan sonra da revan olacağız.

Önceki dönemde birlikte görev yapmış olduğumuz teşkilatımıza sağladıkları katkılar ve desteklerden ötürü gönül yoldaşlarımıza teşekkürlerimi özellikle ifade etmek istiyorum. Ben inanıyorum ki bu dava uğrunda yine azim, kararlılık ve inançla birlikte olacağız, bir olacağız, beraber olacağız.

Gerçekleştirdiğimiz Ak Parti 6. olağan ilçe kongremize başta video ve mesaj göndererek bizi gururlandıran, onurlandıran Dünya mazlumlarının umudu ve hamisi Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere kongremize tebrik telgrafını ileten Ak Parti Genel Başkan Vekilimiz Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere, kongremize teşrif eden Ak Parti İstanbul Milletvekilimiz Ahmet Hamdi Çamlı, Samsun Milletvekilimiz Fuat Köktaş, Ordu Milletvekillerimiz Ergün Taşcı ve Metin Gündoğdu, Ak Parti Ordu İl Başkanımız Halit Tomakin ve Ordu İl Yönetim Kurulu üyelerimize, ilçemizin siyasi parti temsilcilerine, çevre ilçelerimizin ilçe başkanları ve belediye başkanlarına gerek geride bıraktığımız dönemin ibrası ve gerekse yeni dönem yönetimin oluşturulmasına onayları ile bize teveccüh gösteren partimiz, çok kıymetli delegelerine kongre günü görev yapan başta emniyet mensuplarına ve tüm kamu görevlerine sesimize ses olan kıymetli basın mensubu arkadaşlarımıza, kongremizin düzen ve intizam içerisinde geçmesini sağlayan görevli arkadaşlarımıza teşkilatımızın Kadın ve Gençlik kollarına, Sivil Toplum Kuruluşlarımıza saygı ve sevgilerimi özellikle iletmek istiyorum. Ayrıca kongremize katılamayan bizleri arayarak,  destek mesajlarını ileten tüm kardeşlerimize şahsım ve ilçe teşkilatımızı oluşturan dava arkadaşlarım adına sonsuz şükranlarımı da sunmak istiyorum. Bu kutlu görev süremizde yapacağımız tüm hizmetlerde siz değerli hemşerelerimizin dualarını esirgeyemeyeceğiniz dileği ve umudu ile rabbim çıkmış olduğumuz bu yolda hepimizi muzaer eylesin, çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Bu haber toplam 135 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : BAŞKAN, ARGAN, KONGRE, SONRASI, İLK, AÇIKLAMALARINI, YAPTI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız