HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
22 Ekim 2020 Perşembe Saat: 19:00

TORUN , ÜNYE’DEKİ SAĞLIK, EĞİTİM VE TURİZM SEKTÖRÜNDEN İŞLETMELERİ ZİYARET ETTİ.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun bu sabah Ünye’ye gelerek Sağlık, Eğitim ve Turizm sektöründen işletmeleri ziyaret edip dertlerini dinledi.
TORUN , ÜNYE’DEKİ SAĞLIK, EĞİTİM VE TURİZM SEKTÖRÜNDEN İŞLETMELERİ ZİYARET ETTİ.

Torun, Zor bir zamandan  geçtiğimiz bu salgın sürecinde işletmelerin yaşadıkları sorunları dinledi.

Seyit torun, İl Başkanı Atila Şahin,   Ünye İlçe Başkanı İsa Maral ve  parti yöneticileriyle birlikte Ünye ’de bir dizi ziyaretlerde bulundular.

Heyette bulunanlar KOBİ’lerin salgın sürecinde yaşadığı olumlu ve olumsuz gelişmeleri de anketle not alırken çözüm önerileri masaya yatırıldı.

“Doğru Kararları Aldığımızda Türkiye’de Çözülemeyecek Hiçbir Sorun Yok”

Temasların ardından bir açıklama yapan CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “CHP Genel Merkezimiz tarafından 81 ilde kobilerimizin sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini değerlendirdik. Bu kapsamda Ünye ’ye gelerek işadamlarımız ve müteşebbislerimizle bir araya geldik. Koronavirüs sürecinde yaşadığımız sıkıntıların işletmelerimizi nasıl etkilediğini yerinde görmek, alınan önlemlerin işletmelere sağladığı katkılar, beklentilerinin yerine gelip gelmediğini yerinde tespit etmek için ziyaretlerimiz oldu. Aynı zamanda bundan sonraki dönem için değerlendirmeler aldık. Bunları Genel Merkezde Ekonomi Politikaları Kurulumuz değerlendirecek ve bununla ilgili bütün görüş ve önerilerimizi hükümete ileteceğiz” dedi.

Torun bu ziyaretlerin 81 ili kapsadığını belirterek, “81 ilde bu çalışmalarımız devam ediyor. Daha önce esnaarımızı, üreticilerimizi dinleyerek bu çalışmamızı yapmıştık, şimdi ise KOBİ’lerimizi dinleyerek yapıyoruz. Türkiye’nin çözülemeyecek sorunu yok. Bu sorunların hepsini çözebiliriz. Ama bunu çözecek iredeye ihtiyacımız var. Şuanda ülkeyi yönetenler malesef kötü yönetiyorlar demiyorum yönetemiyorlar. Aldıkları kararlar vatandaşların sorunlarını çözmekten uzak. Toplumun gerçek gündeminden uzaklar. Suni gündemle sadece ülkeyi yönetmeye çalışıyorlar. Ancak gerçek bir gün acı şekilde ortaya çıkacak. Biz vatandaşımızın içerisinde hem çözüm önerilerimizi anlatıyoruz hem de onların taleplerini değerlendiriyoruz. Doğru uygulamayı hayata geçirmek için de karşılıklı işbirliği içerisinde bu süreci devam ettireceğiz. Biz biliyoruz ki birlik, beraberlik içerisinde doğru uygulamaları yaptı ğımızda, doğru kararları aldığımızda Türkiye’de çözülemeyecek hiçbir sorun yok” diye konuştu.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız