HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
23 Ekim 2020 Cuma Saat: 10:58

BAŞKAN HACIİMAMOĞLU TEKKİRAZ’DA MUHTARLAR VE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Milliyetçi Haraket Partisi’nin geçtiğimiz haftaki kongresinde güven tazeleyerek tekrar başkan seçilen Murtaza Hacıimamoğlu mahalle ziyaretlerine başladı.
BAŞKAN HACIİMAMOĞLU TEKKİRAZ’DA MUHTARLAR VE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Genelmerkez tarafından atama ile başkan olarak görevlendirilmesinin ardından, geçtiğimiz hafta yapılan olağan kongre ile aday olarak girdiği kongreden seçilerek Ünye İlçe Başkanı olan Avukat Murtaza Hacıimamoğlu kurduğu yönetim kurulu ile birlikte vatandaşlarla bir araya gelip sıkıtılarını dinleyip dertleşiyor.

Genç başkan Hacıimamoğlu’ Tekkiraz Mahallesi ’nde Muhtarlar ve Vatandaşlarla  bir araya gelerek onların sıkıntılarını dinledi.

Başkan Hacıimamoğlu yaptı ğı açıklamada, “Bize bu görevi verenler, yurdumun İnsanına hizmet et, onların gönüllerine gir, dertleri ile ilgilen çözüm üret diyerek bu göreve layık görüldük. Bu destur ile yola çıktık . Bugün Tekkiraz mahallemize ziyaret gerçekleştirip vatandaşlarımız ve muhtarlarımızla bir araya geldik. istişare ve fikir alışverişinde bulunduk.Ziyaretlerimiz devam edecek.” ifadelerini kullandı.

 


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız