HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
27 Ekim 2020 Salı Saat: 18:49

İYİ PARTİ ÜNYE TEŞKİLATI 3. YILINI PASTA KESEREK KUTLADI.

25 Ekim 2017 Yılında Kurulan İYİ Parti’nin 3. Yılı dolayısı ile Ünye İlçe Teşkilatında Pasta Keserek Kutlama yapıldı.
İYİ PARTİ ÜNYE TEŞKİLATI 3. YILINI PASTA KESEREK KUTLADI.

İYİ Parti Ünye ilçe Başkanı Feryal ÇUHACI’nın doğum gününün partinin kuruluş yıldönümüne denk gelmesi dolayısı ile iki sevinci bir arada yaşayan ünye ilçe teşkileatı başkan cuhacı’nın da doğum gününü kuıtladı.

İyi parti ünye ilçe yönetimi adına ekonomiden sorumlu ilçe başkan yardımcısı  Ali CİVELEK ve Gençlik Teşkilatı adına Gençlik Politikalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Cemal SİDER  Başkan Feryal ÇUHACı’ya çiçek takdim etti.

Başkan CUHACI yaptı ğı açıklamada, ‘’25 Ekim 2017 bizim partimizin kuruluş günü  3 yıl geçti. Biz türlü sıkıntılarla, engellemelere rağman  bu partiyi kurduk. Adalet dedik, özgürlük dedik, bayrak dedik, Atatürk dedik, tarım ve hayvancılık dedik, doğa dedik partimizi kurduk.

O zamanlar  partiyi kuramaz deniliy ordu fakat Son yapılan kamuoyu araştırmalarının hemen hemen hepsinde  İYİ Parti üçüncü parti olarak çıkıyor.

Ankara’ya kongreye gittiğimizde İYİ Parti’nin 13-15 bandında yer aldığını söylemişlerdi. Bir araştırma şirketinin yaptı ğı son araştırmada yüzde 14 – 15  oy oranını aşmış durumdayız .

Türkiye’nin artık üçüncü partisiyiz. Güçlüyüz, büyüğüz,  katlanarak  geliyoruz. Allah izin verirse bundan sonra tek hedefimiz iktidar. Hiçbir siyasi parti biz olmadan adım atamaz. Her şey gönlümüzce olsun, Allah yarımcımız olsun.” ifadelerini kullandı.

 

Anahtar Kelimeler : İYİ, PARTİ, ÜNYE, TEŞKİLATI, 3., YILINI, PASTA, KESEREK, KUTLADI.

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız