HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
30 Aralık 2020 Çarşamba Saat: 11:46

BAŞKAN HACIİMAMOĞLU’NUN ZİYARETİ BÜYÜK TAKDİR TOPLADI.

Kısa bir süre önce seçimle Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı olan Murtaza Hacıimamoğlu göreve gelir gelmez başlattığı esnaf ziyaretlerine devam etmesi esnaf ve vatandaşlardan tam not aldı.
BAŞKAN HACIİMAMOĞLU’NUN ZİYARETİ BÜYÜK TAKDİR TOPLADI.

Pandemi döneminde esnaf ve vatandaşların yaşadıkları sorunları dinleyen ve onlarla dertleşen  Başkan Hacıimamoğlu devletin esnaflara  verdiği desteklerle ilgili de görüş alış verişinde bulunduğunu gören vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Daha önceleri Ünye nin bir çok mahallesi nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Haciimamoğlu bu kez Kaledere Mahallesi , Merkez Büyük Camii etrafındaki esnaarı tek tek ziyaret etti.  Esnafların sorunları ve çözüm önerilerini dinledi. “Her Daim Halkımızın, Esnafımızın ve Kardeşlerimizin İçindeyiz” Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu, “Biz göreve geldiğimizde bu koltuklara oturmaya gelmedik. Vatandaşlarımızın, halkımızın derdini dinlemeye, onların sıkıntılarıyla beraber onlara eşlik etmeye geldik demiştik. Bugün yine o günlerden bir tanesini yaşadık. Her daim halkımızın, esnafımızın ve kardeşlerimizin içindeyiz. Onların dertlerini ve sıkıntılarını dinlemeye devam edeceğiz. Tek amacımız ve gayemiz bütün sıkıntılarına destek ve çare olabilmektir.  Yine bu mihvalde görevimizin bilinci, ülkücü ahlakın bizlere vermiş olduğu terbiye neticesinde hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi. “Bu Paketlerin Takipçisi Olacağız” Pandemi döneminde yapılan desteklemeleri de değerlendiren Başkan Hacıimamoğlu, “Bizim bugün yapmış olduğumuz gezinin bir amacı da buydu. Hükümetimizin esnaara vermiş olduğu desteği Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Teşkilatı olarak biraz da bizim anlatmamızdı. Biliyorsunuz en son verilen destek paketinde devletimizin büyükşehirlerde 1000 TL kira yardımı, büyükşehir olmayan illerde esnafımıza 750 TL bir kira yardımı oldu. Bunları da biz birinci ağızdan esnaarımıza anlatalım istedik. Onların yanında olalım istedik. Tabi ki devletimizin vermiş olduğu ekonomik destek paketleri bunlarla sınırlı kalmayacak. Bizlerde Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Teşkilatı olarak bu paketlerin takipçisi olacağız. Öyle inanıyoruz ki bu destek paketleri devamlılığını ve sürekliliğini getirecektir inşallah” diye konuştu.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız