7 Mayıs 2020 Perşembe Saat: 18:22

EVDE HERKES OKUSUN DİYE “ORDU KİTAPÇISI” KURULDU

Ordu Büyükşehir Belediyesi dünyanın ve Türkiye’nin geçirmiş olduğu salgın sürecinde vatandaşların evde kalmasını sağlamak amacıyla yeni uygulamaların altına imza atıyor.
EVDE HERKES OKUSUN DİYE “ORDU KİTAPÇISI” KURULDU

Geçirilen bu zorlu süreçte birçok şehre örnek olacak çalışmaları hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi bu kez de hem vatandaşların evde kalmasını sağlamak hem de onlara kitap okuma alışkanlığı kaza ndırmak amacıyla yepyeni bir projeyi vatandaşların hizmetine sundu. Bu kapsamda Ordu Büyükşehir Belediyesi “Evde Oku Türkiye” projesi ile kitap satışının gerçekleştirileceği ordu kitapcisi.com adıyla bir site kurdu.

200 BİNİ AŞKIN KİTAP YER ALACAK

Vatandaşları kitap okumaya teşvik edecek olan bu sitede yaklaşık olarak 200 bini aşkın kitap yer alacak. Her kategoride kitap bulunacağı gibi yerli ve yabancı yazarların da kitaplarının satışı yapılacak. Herkesin rahatlıkla evde kitap okumasını sağlamak amacıyla da sitede %70’e varan indirimler uygulanacak.

“GELECEK YARINLAR İÇİN EVDE KALIN, BOL BOL KİTAP OKUYUN”

Hem vatandaşlara kitap okuma alışkanlığı kaza ndırmak hem de onların evde dolu dolu vakit geçirebilmelerini sağlamak için kitap satışının yapılacağı bir site kurulduğunu söyleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Vatandaşlarımızın evlerinde daha verimli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla onlar için yeni projeler üretiyoruz. Bu projelerimize bir yenisini daha ekledik. Hem vatandaşlarımıza kitap okuma alışkanlığı kaza ndırmak hem de onların evde dolu dolu vakit geçirebilmelerini sağlamak için kitap satışının yapılacağı bir site kurduk. İsteyen vatandaşımız buradan kitabını temin edebilecek. Herkese ulaşabilmek adına da büyük indirimler olacak. Genç, yetişkin ve yaşlı vatandaşlarımıza hitap edecek birbirinden değerli eserlerimiz burada bulunabilecek. Edebiyat, felsefe, çocuk, akademik, eğitim, psikoloji, tarih, sağlık gibi birçok kategoride 200 bini aşkın kitap seçeneği bu sitede yer alacak. Zorlu bir süreçle sınandığımız bu günlerde biz Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman vatandaşlarımızın yanında olacak ve sizler için çalışacağız. Sizler de bu süreçte kendinizin ve sevdiklerinizin gelecek yarınları için evde kalın, bol bol kitap okuyun” dedi.

Bu haber toplam 131 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : EVDE, HERKES, OKUSUN, DİYE, “ORDU, KİTAPÇISI”, KURULDU

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız