9 Mayıs 2020 Cumartesi Saat: 11:19

BAŞKAN TAVLI,“ANNELER BİR GÜN DEĞİL, HER GÜN HATIRLANMALI VE BAŞ TACI EDİLMELİDİR”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Anneler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
BAŞKAN TAVLI,“ANNELER BİR GÜN DEĞİL, HER GÜN HATIRLANMALI VE BAŞ TACI EDİLMELİDİR”

  Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , “Anneler Günü” dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Annelerimiz; iyiliğin, şefkatin, fedakarlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağıdır. Bizleri bu dünyaya getiren, her türlü fedakarlığa katlanarak büyüten annelerimiz, hayattaki kılavuzumuz, yol göstericimizdir. Anneler bir gün değil, her gün hatırlanmalı ve baş tacı edilmelidir.” dedi.

 

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , “Anneler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Tavlı, mesajında, “Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed’in (S.A.V.) övgülerine mazhar olan ‘Cenneti annelerin ayaklarının altında gören’ bir medeniyetin fertleri olarak annelerimize layık oldukları sevgi ve saygıyı göstermek en temel görevlerimizden biridir.” ifadelerini kullandı.

-“Annelerimiz, hayattaki kılavuzumuz, yol göstericimizdir”-

Annelerin bir gün değil, her gün hatırlanması ve baş tacı edilmesi gerektiğini ifade eden Başkan Tavlı , annelerin hakkının asla ödenemeyeceğini belirterek, şunları söyledi:

"Annelerimiz; iyiliğin, şefkatin, fedakarlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağıdır. Bizleri bu dünyaya getiren, her türlü fedakarlığa katlanarak büyüten annelerimiz, hayattaki kılavuzumuz, yol göstericimizdir. Mutluluğumuzla mutlu olan, üzüntümüzle kederlenen annelerimizin yüzünü güldürmek, onların gururlanacağı birer evlat olmak boynumuzun borcudur. Anneler bir gün değil, her gün hatırlanmalı ve baş tacı edilmelidir. Bizleri canından bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan ve geleceğe hazırlamak için karşılıksız sevgi veren, beklentisiz emek harcayan annelerimizin hakkı asla ödenmez. Bu duygu ve düşüncelerle, başta şehit ve gazilerimizin anneleri olmak üzere tüm annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyor, sevginin ve iyiliğin kaynağı annelerimize saygılarımı sunuyorum.”

 

Bu haber toplam 137 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız