23 Haziran 2020 Salı Saat: 10:43

ÜNYE BELEDİYESİ İLE ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN GÜÇ BİRLİĞİ

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ordu Büyükşehir Belediyesi’yle protokol ve işbirliği çerçevesinde ortaklaşa yapılan Erenyurt ve Ağıdere Mahalleri arasındaki beton yol çalışmalarını incelemeleri sırasında yaptığı açıklam
ÜNYE BELEDİYESİ İLE ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN GÜÇ BİRLİĞİ

“Büyükşehir Belediyemizle uyum içerisinde çalışma yürütmekteyiz ve bunun meyvelerinde almaktayız. Yaptı ğımız protokol çerçevesinde 5,5 km’lik beton yolu vatandaşlarımızın hizmetine kaza ndırmış olacağız. Katkılarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Sn. Mehmet Hilmi Güler’e mahalle sakinleri adına teşekkür ederim.” dedi.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ünye Belediyesi’nin yaptı ğı işbirliği meyvelerini veriyor. Yapılan protokol ve işbirliğiyle mahalleler beton yol konforuna kavuşuyor.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , protokol çerçevesinde yapılan Erenyurt ve Ağıdere Mahalleleri arasındaki 5,5 km’lik beton yol çalışmasını, AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleriyle birlikte yerinde inceledi.

Başkan Tavlı , incelemeler sırasında yaptı ğı açıklamada, Ünye ’nin 85 mahallesi ne eşit hizmet ilkesiyle hareket eden ve modern bir kent oluşturmak hedefiyle azim kararlılıkla çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

-“Belediyecilik ekip işidir”-

Büyükşehir belediyesi ile ilçe teşkilatıyla uyum içerisinde çalıştıklarını ve bunun meyvelerini aldıklarını ifade eden Başkan Tavlı , şunları söyledi:

“Kimin ne dediği değil, bizim ne yaptı ğımız önemlidir. Göreve geldiğimiz günden itibaren gerek Büyükşehir Belediyemizle gerekse ilçe teşkilatımızla uyum içerisinde çalışmaktayız ve bununda meyvelerini hem merkezi hükümetin yatırımları hem de yerelde belediye çalışmalarıyla almaktayız. Ordu Büyükşehir Belediyemizle güçlerimizi birleştirerek protokol ve işbirliği çerçevesinde birlikte yaptı ğımız, Erenyurt ve Ağıdere Mahalleleri bağlantı yolundaki 5,5 Km’lik beton yol çalışmasını, AK Parti İlçe Başkanımız Kenan Selim Argan, Yönetim Kurulu ve Belediye Meclis Üyelerimizle yerinde inceledik. Gayet güzel bir yol ortaya çıkmış. Bu şekilde ortak çalışmalarımız devam edecek. Belediyecilik ekip işidir. Beton yolun Erenyurt ve Ağıdere Mahallelerimize kaza ndırılmasındaki katkılarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Sn. Mehmet Hilmi Güler’e mahalle sakinleri adına teşekkür ederim.”

-“İlçenin her noktasında beton yol çalışması yapılmakta”-

Her mahalleye eşit hizmet ilkesiyle hareket ettiklerini belirten Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , “Büyükşehir Belediyemizle yaptı ğımı işbirliğiyle gurup yollarında yaptı ğımız beton yol çalışmalarının yanı sıra, ilçe belediyesi olarak bizi ilgilendiren ara yollarda da çalışmalarımız teknolojiye uygun şekilde artarak devam etmekte. İlçemizin her noktasında nasırlı ellerinin izi bulunan çalışma arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum. Ünye ’nin 85 mahallesi ne eşit hizmet ilkesiyle hareket eden ve modern bir kent oluşturmak hedefiyle azim kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. İlçemizi modern bir şehir haline kavuşturmak için elimizden geleni yapıyoruz ve yapacağız.” dedi.

Bu haber toplam 96 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız