21 Temmuz 2020 Salı Saat: 16:23

TAVLI TEKKİRAZ ‘DA ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Tekkiraz Mahallesi’nde devam eden altyapı ve sıcak asfalt çalışmasını incelemelerinde bulundu.
TAVLI TEKKİRAZ ‘DA ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

 TEKKKİRAZ ‘ IN ÇEHRESİ DEGİŞİYOR

 

Basın açıklaması yaptı ; “Tekkiraz, köklü bir tarihe sahip önemli mahallelerimizden bir tanesi. Buranın gelişip güzelleşmesi için elimizden geleni yapacağız. Bu minvalde mahallemizin ortasından geçen caddede Büyükşehir Belediyemizle birlikte ortaklaşa çalışma başlattık. Çalışmalar tamamlandığında mahallemizin çehresi değişecek.” dedi.

 

Ünye Belediyesi, Ordu Büyükşehir Belediyesiyle ortaklaşa olarak Tekkiraz Mahallesi ’nde altyapı ve sıcak asfalt çalışmaları başlattı. Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , çalışmaları yerinde inceledi. Beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Yönetim Kurulu ve Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte çalışmaları inceleyen Başkan Tavlı , aciliyet ve ihtiyaç sırasına göre her mahallede çalışma yaptı klarını söyledi.

 

“Tekkiraz, köklü bir tarihe sahip önemli mahallelerimizden bir tanesi”

Ünye’nin 85 mahallesi yle geniş bir yol ağına sahip olduğunu ifade eden Başkan Tavlı , “Her mahallemiz bizim için önemli. Hizmetin gitmediği en ücra köşe bırakmayacak şekilde aciliyet sırasına göre çalışmalarımızı yürütüyoruz. Tüm ekiplerimizle sahadayız. Büyükşehir Belediyemizle yaptı ğımız ortak çalışmalarla hizmetin mahallelerimize daha hızlı ulaşmasını sağlamaktayız. Tekkiraz Mahallemizde de bu şekilde ortak çalışma yapıyoruz. Tekkiraz, köklü bir tarihe sahip önemli mahallelerimizden bir tanesi. Buranın gelişip güzelleşmesi için elimizden geleni yapacağız. Bu minvalde mahallemizin ortasından geçen caddede altyapı, kaldırım ve sıcak asfalt çalışması başlattık. Çalışmalar tamamlandığında mahallemizin çehresi değişecek. Aydınlatması, kaldırımı, altyapısı ve sıcak asfaltıyla Tekkiraz modern bir caddeye kavuşacak. Burada yapılan çalışmalara verdiği desteklerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Sn. Mehmet Hilmi Güler'e teşekkür ederim.” diye konuştu

     

Bu haber toplam 165 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : TAVLI, TEKKİRAZ, ‘DA, ÇALIŞMALARI, İNCELEDİ

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız