HABER ARAMA
ACARA REKLAM
SON DAKİKA HABERLER
9 Ekim 2020 Cuma Saat: 09:32

‘’ÜNYE SAHİLİNDEKİ 30 YILLIK ÖNEMLİ BİR SORUNU DAHA ÇÖZÜME KAVUŞMUŞ OLDU.’’

Ünye Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Adnan Sobi Ünye Sahilindeki Oteller Bölgesinde Bulunan Kanalizasyon Sorununu Çözüme Kavuşturduğu İçin Başkan Güler’e Teşekkür Etti.
‘’ÜNYE SAHİLİNDEKİ 30 YILLIK ÖNEMLİ BİR SORUNU DAHA ÇÖZÜME KAVUŞMUŞ OLDU.’’

Başkan SOBİ yaptı ğı açıklamada, ‘’Ünye'mizin turizmsel kimliğine ve İnsani yaşam kalitesine zarar veren Devrent ve Oteller bölgesinin en önemli sorunlarından olan kanalizasyon kirliliğine son veren çalışmadan dolayı, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler'e yapılan doğru ve yerinde bir hizmet için şahsım ve sektörümüz adına teşekkür ediyorum.

Devrent ve oteller bölgesi sahilinin 30 yıl önce döşenen ve günümüzde artık kullanılamayan, görsel ve çevresel kirlilik yapan kanalizasyon boruları, geniş çaplı malzemelerle yenilendi. Çalışmaların tamamlanmasıyla kanalizasyon sistemi hizmete alındı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatlarıyla Ünye sahilindeki 30 yıllık önemli bir sorunu daha çözüme kavuşmuş oldu. Vatandaşlarımızın yaz mevsiminde yoğun olarak kullandığı Devrent ve oteller bölgesi sahilinin altyapısını sil baştan yenilendi. 30 yıllık olan altyapı Oski ekiplerinin hummalı çalışması sonrası yenilenerek hizmete alındı.

Sektörümüzün en hayati temel sorunlarından olan bu sorunun giderilmesinde üstün gayret gösteren Oski çalışanlarına ayrıca teşekkür ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Bu haber toplam 588 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız