HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
12 Ocak 2021 Salı Saat: 18:00

BAŞKAN HACIİMAMOĞLU, ’BİZ KOLTUKLARA OTURMAYA GELMEDİK’

MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu, esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.
BAŞKAN HACIİMAMOĞLU, ’BİZ KOLTUKLARA OTURMAYA GELMEDİK’

Mhp ünye ilçe başkanı seçildiği andan itibaren dur durak bilmeden esnaf ziyaretlerinde bulunan başkan hacıimamoğlu bu hafta Belediye Caddesi üzerinde faaliyet gösteren  esnafları ziyaret etti.

Hafta da bir gün Ünye de bir iki cadde gezerek esnafların hatırlarını soran başkan hacıimamoğlu  Halkın yanında olduklarını dertleriyle dertlenmeye sevinçleriyle sevinmeye gayret gösterdiklerini  dile getirdi.

MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu esnaf gezisi ziyareti sonrası yaptı ğı açıklamada; ‘’ Covid -19’un vermiş olduğu sıkıntılardan kaynaklı çıkarsızlık söz konusu. Bizde bunu Milliyetçi Hareket Partisi olarak ve Milliyettçi Hareket Partisi Teşkilatı olarak sıkıntılarını dinleyip bir havuzda biriktirerek ivedi bir şekilde üst makama bildirmek şeklinde bu gezilerimizi düzenliyoruz. Gezilerimiz ziyaretlerimiz bunlarla sınırlı kalmayacak. İnşallah her hafta 1 gün olmak üzere Ünye ’mizde bulunan bir caddeyi ziyaret edeceğiz. Göreve geldiğimiz günden bu yana söylemiş olduğumuz tek bir söz var ‘’biz koltuklara oturmaya gelmedik biz halkın içinde olmaya onlarla hasbihal etmeye onların dertlerini dinlemeye ve sıkıntılarını giderme noktasında çözüm üretmeye geldik.” Demiştik ve her platformda deklare ettik. Gezilerimiz devam edecek. Halkımızın yanındayız, dertleriyle dertlenmeye sevinçleriyle sevinmeye gayret göstereceğiz” ifadelerini kullandı.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız