HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
28 Ocak 2021 Perşembe Saat: 10:11

VALİ SONEL, VATANDAŞLARININ TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Vali Sonel, "Halk Günü" toplantısında, vatandaşların sorun, şikayet ve taleplerini tek tek dinleyerek notlar aldı. Taleplerine çözüm bulmak için toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerine gerekli talimatları verdi.
VALİ SONEL, VATANDAŞLARININ TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Sorun, şikayet ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar için gerçekleştirdiği "Halk Günü" toplantılarına ayrı bir önem veren Vali Tuncay Sonel, bugün de kendisinden randevu talebinde bulunmak suretiyle taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar için “Halk Günü” toplantısı yaptı .

 

Pandemi dolayısıyla koronavirüs tedbirleri gözetilerek gerçekleştirilen toplantıda, toplam 115 vatandaşımızı dinleyen Vali Sonel’e bazı vatandaşlar kendilerine gösterdiği alakadan dolayı sevgilerini göstermek amacıyla bahçelerinden topladıkları nergis çiçeğini, evde yaptı kları tereyağını ve pandemi dolayısıyla getirdikleri kolonyayı takdim ettiler.

 

"Halk Günü" toplantısına aileleri ile birlikte gelen çocuklara da çeşitli hediyeler  vererek, onları sevindiren Vali Sonel,  Devletin, vatandaşı için var olduğunu söyleyerek, ”Vatandaşlarımız tarafından bizlere iletilen her türlü sorun ve talepleri burada dinleyerek çözüme kavuşturmaya özen gösteriyoruz. Halk Günlerinde bizlere iletilen değişik konulardaki talepleri ve dilekleri ivedilikle değerlendirirek, vatandaşlarımıza  yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kapımız da gönlümüz de sizlere her zaman açıktır. Allah Devletimize zeval vermesin” dedi.

 

Toplantıya katılan vatandaşlar kendilerine gösterdiği yakın ilgiden dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını belirterek, Vali Tuncay Sonel’e  teşekkürlerini sundular ve “Allah sizlerden razı olsun. Dertlerimizi, sorunlarımızı, sıkıntılarımızı bizlere zaman ayırarak dinlediniz ve  sonuçlandırdınız. Bugün geldiğimiz halk günü toplantısından yüzlerimiz gülerek ayırılıyoruz. Sizlere duacıyız” diyerek, duygularını dile getirdi.

 

Vali Tuncay Sonel, Halk Günü toplantılarında  hazır bulunan İş-Kur, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile ilgili kurum ve kuruluşların görevli personellerine de  teşekkür etti.

 


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız