HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
3 Eylül 2019 Salı Saat: 18:15

ÜNYE MİLLİ EĞİTİM’DEN DOKA DESTEKLİ PROJE

ÜNYE MİLLİ EĞİTİM’DEN DOKA DESTEKLİ PROJE Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’na (DOKA) sunulan “Sanal/Arttırılmış Gerçeklik Kullanılarak Digital Müfredat Geliştirme
ÜNYE MİLLİ EĞİTİM’DEN DOKA DESTEKLİ PROJE

ÜNYE MİLLİ EĞİTİM’DEN DOKA DESTEKLİ PROJE

Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı ’na (DOKA) sunulan “Sanal/Arttırılmış Gerçeklik Kullanılarak Digital Müfredat Geliştirme Projesi” kabul edildi.

Okulöncesi, ilköğretim, ortaöğretim ve hayat boyu eğitim süreçlerinde öğrencilerin kullanabilecekleri interaktif öğretim materyalleri geliştirmek ve yaygınlaştırmayı amaçlayan proje yeni eğitim öğretim yılında uygulanacak. Proje kapsamında, Ünye ’de görev yapan Bilişim Teknolojileri, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, İngilizce, Elektrik-Elektronik, Makine vb. branşlarda öğretmenlere, uluslararası alanda çalışan bir teknoloji ve eğitim rması tarafından uygulamalı eğitim verilmeye başlandı. 13 Eylül’e kadar sürecek eğitimde eğitimde sanal/arttırılmış gerçeklik kullanımı, 3 boyutlu tasarım modelleme (workshop) anlatılacak.

Anahtar Kelimeler : ÜNYE, MİLLİ, EĞİTİM’DEN, DOKA, DESTEKLİ, PROJE

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız