HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
20 Eylül 2019 Cuma Saat: 15:17

BÜYÜKŞEHİR-ÜNİVERSİTE BÜTÜNLEŞECEK

BÜYÜKŞEHİR-ÜNİVERSİTE BÜTÜNLEŞECEK ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR. HİLMİ GÜLER: “ŞEHİR-ÜNİVERSİTE BÜTÜNLEŞMESİ NOKTASINDA ORDU ÜNİVERSİTESİ İLE ÖNEMLİ İŞ BİRLİKLERİ YAPACAĞIZ” Ordu Büyükşehir Belediye
BÜYÜKŞEHİR-ÜNİVERSİTE BÜTÜNLEŞECEK

BÜYÜKŞEHİR-ÜNİVERSİTE BÜTÜNLEŞECEK

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR. HİLMİ GÜLER: “ŞEHİR-ÜNİVERSİTE BÜTÜNLEŞMESİ NOKTASINDA ORDU ÜNİVERSİTESİ İLE ÖNEMLİ İŞ BİRLİKLERİ YAPACAĞIZ”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Hilmi Güler , şehir-üniversite bütünleşmesi noktasında Ordu Üniversitesi ile önemli iş birlikleri yapacaklarını açıkladı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Hilmi Güler , Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarette Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Hilmi Güler , “ Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak şehir-üniversite bütünleşmesi noktasında Ordu Üniversitesi ile önemli iş birlikleri yapmayı düşünmekteyiz. Gerçekleştireceğimiz sosyal, kültürel ve ekonomik projeler ile ilimizi daha iyi seviyelere taşıyacağımıza inanıyorum. Bu düşüncelerle Ordu Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ali Akdoğan’a yeni görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı’mız Dr. Hilmi Güler , Ordu için önemli bir imkan ve ilimizin yetiştirdiği önemli bir değerdir. Kendilerinin tecrübeleri ve bilgi birikimlerinden faydalanarak onlarla iş birliği, dayanışma ve fikir alışverişi yaparak Üniversitemizi ve şehrimizi çok daha ileri seviyelere taşıyacağımıza inancım tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Hilmi Güler ’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, kendilerine şükranlarımı ve muhabbetlerimi sunuyorum” diye konuştu.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız