HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
25 Eylül 2019 Çarşamba Saat: 16:02

ÖĞRENCİLER BÜYÜKŞEHİR’E EMANET

ÖĞRENCİLER BÜYÜKŞEHİR’E EMANET Ordu Büyükşehir Belediyesi, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte okul çevresinde bir dizi önlem aldı. Denetimlerini sıklaştıran ekipler, öğrencilerin hem ders saatleri içinde hem de
ÖĞRENCİLER BÜYÜKŞEHİR’E EMANET

ÖĞRENCİLER BÜYÜKŞEHİR’E EMANET

Ordu Büyükşehir Belediyesi, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte okul çevresinde bir dizi önlem aldı. Denetimlerini sıklaştıran ekipler, öğrencilerin hem ders saatleri içinde hem de okula gidiş ve okuldan dönüş saatlerinde rahat bir eğitim dönemi geçirmesi için güvenliğini sağlıyor.

OKUL YOLLARI ARTIK DAHA GÜVENLİ

Yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte hareket hâlindeki taşıtların yol açacağı kaza ları önlemek, çocukların güvenli bir ortamda eğitim almasını sağlamak amacıyla okul çevresinde her türlü tedbiri alan Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarını titizlikle yürütüyor.

Trafikte yaşanabilecek problemlere karşı öğrencileri koruyan ve okul çıkışlarında öğrencilerin trafik akışının olduğu yollarda karşıdan karşıya güvenli geçmesini sağlayan Büyükşehir ekipleri,  yine okul önlerinde yerleştirdiği uyarıcı levhalar, yaya geçitleri ve hız kesicilerle olası kaza ları engellemeye çalışırken, Altınordu , Fatsa ve Ünye ilçelerinde ise sağlıksız gıda satışı yapan simitçi, manav, pastane gibi esnaf ve seyyar satıcıların denetimini artırarak öğrenciler için hijyenik koşullar oluşturuyor.

Çalışmaları özveriyle sürdürerek vatandaşın takdirini toplayan ekipler idareci, öğretmen ve velilerin gördüğü olumsuzlukları kendilerine bildirmelerini isteyerek aksaklıkların takipçisi olacaklarını belirtti.

Anahtar Kelimeler : ÖĞRENCİLER, BÜYÜKŞEHİR’E, EMANET

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız