HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
10 Ekim 2019 Perşembe Saat: 19:00

ÜNYE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ERASMUS + PROJELERİ TANITIM TOPLANTISI SERTİFİKA TÖRENİ YAPILDI

ÜNYE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ERASMUS + PROJELERİ TANITIM TOPLANTISI SERTİFİKA TÖRENİ YAPILDI 2019 Avrupa Erasmus Günleri Kapsamında Ünye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Tarafından Düzenşlenen “Erasmus Projeleri Tanıtım Topla
ÜNYE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ERASMUS + PROJELERİ TANITIM TOPLANTISI SERTİFİKA TÖRENİ YAPILDI

ÜNYE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ERASMUS + PROJELERİ TANITIM TOPLANTISI SERTİFİKA TÖRENİ YAPILDI

2019 Avrupa Erasmus Günleri Kapsamında Ünye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Tarafından Düzenşlenen “Erasmus Projeleri Tanıtım Toplantısı Be Sertifika Teslim Töreni” Bu Gün Yapıldı.

Ünye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’nde  Saygı Duruşu Ve İstiklal Marşı İle Başlayan Törende 2018 Yılında Yapılan “Turizm Eğitimcileri Avrupa Turizmini Keşfediyor” Erasmus+ Projesi, 2019 Yılında Yapılan “Stajıma Avrupa’da Başlıyorum” Erasmus+ Projesi, 2018- 2019 Yıllarında Uygulanan Etwinning Projeleri Tanıtım Ve Sunumları Yapıldı.

Projelerin Tanıtımından Sopnra Öğrenci Ve Öğretmenlerin Projeler Kapsamında Yaptı kları Çalışmalardan Oluşturulan Slayt Gösterilerinin Sunulduğu Programda 2018 Ve 2019 Yıllarında Yürütülen “Turizm Eğitimcileri Avrupa Turizmini Keşfediyor” Erasmus+ Projesi, “Genç Turizmciler Birlikte Öğreniyor” Etvinning Projesine Katılan Öğrenci Ve Öğretmenlere Tek Tek Sertifikaları Takdim Edildi.

Ünye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ahmet Türköz Program La İlgili Konuşmasında, “Küreselleşmenin Hızla İlerlediği Ve İletişimin Adeta Bütün Sınırları Kaldırdığı Bir Zamanda  Yaşamaktayız. Çağdaş Uygarlıklar Düzeyine Ulaşmak İçin, Diğer Ülkeleri İyi Tanımak,Tüm  Gelişmelerden Haber dar Olmak, Avrupa Birliği Ülkeleri İle İş Birliği Açısından Ab Projeleri Önem Arz Ediyor. Savaşlar, Terör Olayları, Doğal Afetler Ve Göçlerin İnsanların En Önemli Sorunları Haline Geldiği Bu  Günümüzde, Geleceğin Sahibi Ve Mimarı Olan Gençlerimize Yönelik Bu Tür Projeler Gelecekte Daha Fazla Huzurla Yaşanabilir Bir Dünya İçin Önemli Adımlardandır.”Açıklamasını Yaptı .


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız