HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
7 Kasım 2019 Perşembe Saat: 19:14

‘’ÜNYE ARİF NİHAT ASYA ÖĞRENCİLERİ ÜNİVERSİTE TANITIM FUARINDA’’

‘’ÜNYE ARİF NİHAT ASYA ÖĞRENCİLERİ ÜNİVERSİTE TANITIM FUARINDA’’ Ordu’da üniversite tanıtım günleri kapsamında, ordu kültür merkezinde,  türkiyedeki birçok üniversitenin yer aldığı tanıtım fuarları etkinliği gerçekl
‘’ÜNYE ARİF NİHAT ASYA ÖĞRENCİLERİ ÜNİVERSİTE TANITIM FUARINDA’’

‘’ ÜNYE ARİF NİHAT ASYA ÖĞRENCİLERİ ÜNİVERSİTE TANITIM FUARINDA’’

Ordu’da üniversite tanıtım günleri kapsamında, ordu kültür merkezinde,  türkiyedeki birçok üniversitenin yer aldığı tanıtım fuarları etkinliği gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen etkinliğe ünye arif nihat asya mesleki teknik anadolu lisesi okulu, öğrencilerini gelecekteki eğitim alacakları üniversitelerini tanımaları için fuara fuara götürdü.

Arif nihat asya mesleki teknik anadolu lisesi  ordu kültür merkezinde gerçekleştirilen üniversite tanıtım fuarına  5 öğretmen ve 48 öğrenci ile katılım gerçekleştirdi. Buradaki özenle hazırlanmış  tüm stantları tek tek gezerek üniversiteler hakkında bilgi alan öğrenciler. Stantlarda verilen küçük hediyeleri  kabul ederek üniversiteleri incelediler, fuarda yer alan  bir üniversitenin standında hediye olarak  verdiği kitap ise öğrencileri çok etkiledi.  Kitap hakkında duygularını dile getiren öğrenciler,  ‘’ ostim organize sanayisinde çalışan ergen bir genç in dinlediği hayat hikayelerini derleyip kitap haline dönüştürerek stand da yer alan bir üniversiteye göndermesi ve bu üniversitenin bunu öğrencilere dağıtması çok güzel bir şey içerisindeki  hayat hikayeleri  çok anlamlı ve güzel çok etkilendik’’ ifadelerini kullandılar.

Arif nihat asya mesleki teknik anadolu lisesi öğrencileri  fuar sonrası ordu da gezi etkinliği düzenleyerek bostepe de güzel bir etkinlik yaptı


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız