HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
10 Aralık 2019 Salı Saat: 18:57

ÜNYE’DE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ GİRİŞİMCİLİK VE KARİYER KONFERANSI İLE BİLGİLENDİRİLDİ

Ünye İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonunda, Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası İle Ordu Üniversitesi  Ünye İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Ortaklığı İle “Girişimcilik Ve Kariyer” Adında Öğrencilere 
ÜNYE’DE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ GİRİŞİMCİLİK VE KARİYER KONFERANSI İLE BİLGİLENDİRİLDİ

Ünye İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonunda, Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası İle Ordu Üniversitesi  Ünye İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Ortaklığı İle “Girişimcilik Ve Kariyer” Adında Öğrencilere  Konferans Düzenlendi.

Düzenlenen Konferansa Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Gürel, İle Davetliler Ve Öğrenciler Katıldı.

SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞININ OKUNMASININ ARDINDAN BAŞLAYAN KONFERANSTA AÇILIŞ KONUŞMASINI ÜNYE TİCARET VE SANAYİ ODASDI BAŞKANI İRFAN AKAR’IN YAPTIĞI KONFERANSTA, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı Z. Berna Dalaman, ‘’Teknolaji Ve Tasarım Yönetimi Kariyeri Ve İş Fırsatları’’ Adlı Çalışması İle. Bilişim Garajı Genel Müdürü Zerrin Topal, ‘’ Değişimi Anlamak Ve Girişimcilik Hikayem’’ Adlı Çalışması İle. Ostim Teknik Üniversitesi Proje Geliştirme Ve Yönetim Ofisi Koordinatörü Lütfiye Yurdum Hasgül Ve Ostim Vakfı Müdürü Gülnaz Karaosmanoğlu’nun ‘’Sektör Analizi Ve Kariyer Seçimlerimiz’’ Çalışmaları İle Üniversite Öğrencilerine Üniversite Öğrencilerine Teknoloji, Girişimcilik, Proje Yönetimi Ve Kariyer İle  Bilgi Ve  Tecrübelerini Aktardılar.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız