HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
27 Aralık 2019 Cuma Saat: 21:44

Ünye’ye Uluslararası Madalya kazandılar

Ünye’ye  Uluslararası Madalya kazandılar Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 17.si düzenlenen İstanbul Uluslararası Mutfak Günleri’ne katılarak pastacılık dalından madalya kazandı. ORDU- İstanbul Eyüp Kültür ve Sanat Merkezi’n
Ünye’ye  Uluslararası Madalya kazandılar

Ünye’ye  Uluslararası Madalya kaza ndılar

Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 17.si düzenlenen İstanbul Uluslararası Mutfak Günleri’ne katılarak pastacılık dalından madalya kaza ndı.

ORDU- İstanbul Eyüp Kültür ve Sanat Merkezi’nde 25-28 Aralık 2019 tarihleri arasında düzenlenmekte olan 17. İstanbul Uluslararası Mutfak Günleri’ne Ünye ’den Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Pastacılık dalı öğrencileri ile katıldı. Liselerarası Restoran Tatlı Tabağı kategorisinde Okulun 12-E sınıfı öğrencileri Emirhan AYNACI ile Emre YAŞAR iki ayrı tatlı tabağı ile yarışmalara becerilerini gösterdiler. Öğretmenler Mustafa TEMİZ ve Hüseyin ÇİLOĞLU koçluğunda yarışan öğrencilerden Emre YAŞAR dördüncü olurken, Emirhan AYNACI ikinci olarak gümüş madalya kaza ndı.

Okulun Konaklama ve Seyahat Hizmetleri alan öğretmeni olarak yarışmada öğrencilere koçluk yapan Mustafa TEMİZ; “Öğrencilerimiz çok önemli bir organizasyona katılmış, yaşıtları ile yarışmış ve derece kaza nmışlardır. Yarışma öğrencilerimize kendilerine güven, sorumluluk bilinci, başarı duygusu gibi çok önemli beceri ve yetkinlikler kaza ndırmıştır. Emeklerinin karşılığı olarak hak ettikleri ödülü aldılar.” Dedi.

Okulun Koordinatör Müdür Yardımcısı Mehmet Güngör CAN, “Okulumuz her yıl benzer yarışmalara katılarak dereceler almaktadır. Bu yıl da Uluslararası nitelikte gerçekleştirilen bu büyük organizasyona katılıp derece alan öğrencilerimizi ve öğrencilerimizin hazırlık sürecinde onlara yardımcı olan öğretmenlerini, yarışmaya katılım sürecinde destek olan öğretmenlerimizi kutluyoruz. Yarışmaya katılımımız için Okulumuza destek sağlayan kurumlara da ayrıca teşekkür ediyoruz.” Demiştir.

Anahtar Kelimeler : Ünye’ye, Uluslararası, Madalya, kazandılar

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız