HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
11 Aralık 2020 Cuma Saat: 19:30

ÜNYE BELEDİYESİ VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN, ‘’KADILAR ŞEHRİ BİLİM İLE ŞENLENİYOR’’ PROJESİ

Ünye Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü birlikte “Kadılar Şehri Bilim ile Şenleniyor” projesi için imzalar atıldı.
ÜNYE BELEDİYESİ VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN, ‘’KADILAR ŞEHRİ BİLİM İLE ŞENLENİYOR’’ PROJESİ

 Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , projenin protokolünün imzalanması sırasında yaptı ğı açıklamada, "Bu ve benzeri projelerin hayata geçirilmesi için eğitimcilerimizin ve öğrencilerimizin her daim destekçisi olacağız." dedi.

 

TÜBİTAK 4007 Bilim Şenlikleri kapsamında gerçekleştirilecek projenin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile karşılıklı yardım ve işbirliği protokolü bugün Ünye Belediyesinde Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve İlçe Milli Eğitim Müdür Özgür Tokgöz’ün katılımı ile gerçekleştirildi.

Başkan Tavlı , “Gençlerimizin bilimsel çalışmalara yönelmesi ülkemiz için çok önemli”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , protokolün imzalanması sırasında yaptı ğı konuşmada, eğitime desteklerinin devam edeceğini belirterek, şunları söyledi:

 “Gençlerimizin bilimsel çalışmalara yönelmesi ülkemiz için çok önemli. Bizlerde kentimizin idarecileri olarak gençlerimizi bu yönde teşvik etmek ve desteklemek için tüm imkânlarımızla onların yanındayız. Ülkemiz özellikle son 18 yılda hükümetimizin bilimsel çalışmalara verdiği destekle birçok başarılara imza attı. Bugün savunma sanayinden bilişim teknolojilere kadar birçok alanda kendi kendine yeten ve hatta teknoloji ihracatı yapan bir ülke konumuna geldik. Bu azim ve gayretle gelecekte dünyanın teknoloji alanında en başarılı ülkeleri arasında yer alacamıza inancım sonsuzdur. Bu açıdan gençlerimizin de bilimsel anlamda altyapısının geliştirilmesinin son derece önemli olduğunu düşünüyorum. Bu ve benzeri projelerin hayata geçirilmesi için eğitimcilerimizin ve öğrencilerimizin her daim destekçisi olacağız. Projemiz hayırlı olsun.”

Milli Eğitim Müdürü Tokgöz, “Başkanımız Sayın Hüseyin Tavlı tüm taleplerimizde her zaman yanımızda.”

Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilçede yapılan birçok proje ve çalışmada Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ’nın samimi desteği ile her zaman yanlarında olduğunu belirterek Başkan Tavlı 'ya teşekkür etti.

TÜBİTAK 4007 Bilim Şenlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan “Kadılar Şehri Bilim ile Şenleniyor” projesi kapsamında Ünye ’de ki gençlerin projeleri Türkiye genelinde görücüye çıkacak ve başarılı projeler desteklenecek.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız