HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
28 Şubat 2019 Perşembe Saat: 12:35

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE İÇİN BİR NEDENİMİZ VAR

YEŞİLAY’IN 99. YIOL DÖNÜMÜ KUTLANIYOR BAĞIMLILIKLA MÜCADELE İÇİN BİR NEDENİMİZ VAR “Bağımlılıklarla Mücadele İçin Bir Nedenimiz Var” Bu Yıl “Yeşilaycı Olmak İçin Bir Nedenim Var” Konseptiyle 1-7 Mart Tarihleri Arasınd
BAĞIMLILIKLA MÜCADELE İÇİN BİR NEDENİMİZ VAR

YEŞİLAY’IN 99. YIOL DÖNÜMÜ KUTLANIYOR

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE İÇİN BİR NEDENİMİZ VAR

“Bağımlılıklarla Mücadele İçin Bir Nedenimiz Var” Bu Yıl “Yeşilaycı Olmak İçin Bir Nedenim Var” Konseptiyle 1-7 Mart Tarihleri Arasında Gerçekleşecek Yeşilay Haftası’nda Türkiye Çapında Etkinlikler Düzenlenecek. Yeşilay’ın 99. Kuruluş Yıldönümünün De Kutlanacağı Hafta Dolayısıyla Ordu ’da Da Kamuoyunun Bağımlılıklara Karşı Farkındalığını Artırmak Amacıyla Çeşitli Etkinlikler Yapılacak Diyen Yeşilay Ordu Şube Başkanı Cengiz Keskin Açıklamasına Şöyle Devam Etti. Türkiye’nin Köklü Sivil Toplum Kuruluşlarından Yeşilay, Yeşilay Haftası Dolayısıyla Düzenlediği Etkinliklerde, 1- 7 Mart Tarihleri Arasında Bağımlılıklardan Uzak Durmak Ve Sağlıklı Yaşam İçin ”Bir Nedenim Var” Mesajını Vurgulayacak. Yeşilay Ordu Şubesi’nin Kutlamaları; Makam Ziyaretleri, Çeşitli Etkinlikler Ve Toplantılar İle Başlayacak, Haftada Saha Aktivitelerinden Seminerlere Kadar Herkesin Katılabileceği Etkinlikler Düzenlenecek. Yeşilay’ın, Bugüne Kadar Toplumla Ve Gençlikle Kucaklaşmayı, Onları Her Türlü Zararlı Alışkanlıktan Ve Bağımlılıktan Korumayı Ve Kurtarmayı Hedefleyen Birçok Faaliyete İmza Attığını Belirten Yeşilay Ordu Şube Başkanı Cengiz Keskin, “Her Yıl 1-7 Mart Tarihleri Arasında Kutladığımız Yeşilay Haftasını Da Vesile Kılarak Halkımızın Bağımlılık Konusunda Farkındalık Düzeyini Arttırmak İçin Ordu ’da Da Çeşitli Faaliyetler Gerçekleştireceğiz. Yeşilay 99 Yıldır Bağımlılıklarla Mücadele Ediyor, Toplumu Ayırt Etmeden Önleyici, Koruyucu Hizmetlerini Her Yere Ve Herkese Ulaştırmaya Çalışıyor. Bizler De İlimizde Okullar Başta Olmak Üzere, Halk Eğitim Merkezlerinde, Gençlik Ve Kültür Merkezlerinde Yerel Yönetimlerin Desteğiyle Önleme, Bilgilendirme Çalışmalarını Yapıyoruz, Etkinliklerimizde Farkındalık Oluşturmaya Çalışıyoruz. Bu Yıl Da “Yeşilaycı Olmak İçin, Bağımlılıklardan Uzak Durmak İçin, Sağlıklı Yaşamak İçin Bir Nedenim Var” Diyerek Kutlayacağımız Haftada, Bağımlılıkla Ve Zararlı Alışkanlıklarla Mücadele İçin Toplumu Harekete Geçirmeyi Amaçlıyoruz” Dedi. Gönüllülük Ve Dayanışmaya Dikkat Çekmek Amacıyla Bu Yıl Yeşilay Haftası’nda Çeşitli Etkinlikler Yapacaklarını Söyleyen Şube Başkanı Cengiz Keskin Açıklamasına Şu Şekilde Devam Etti: “Yeşilay, Bağımlılıklara Karşı Mücadele Veren, Kökleri Çok Derinlere İnen Ve Bugün Yeni Yapraklar, Meyveler Vermeye Çalışan Bir Ağaç, Bir Sivil Toplum Kuruluşudur. Bağımlılıklar Sadece Ülkemizin Değil, Tüm Dünyanın Geleceğini Tehdit Ediyor.

02. 2019 Yeşilay’ın 99. Kuruluş Yıldönümü Kutlanıyor Http://Www.Unyenethaber.Com/Yesilayin-99-Kurulus-Yildonumu-Kutlaniyor.Html 2/2 Etiketler: Sorumluluğumuz Büyük, Omuzlarımızdaki Yük Ağır. Geleceğimizi Bağımlılıklardan Korumak İçin Her Yerde Zararlı Alışkanlıklarla Mücadelemize Devam Edeceğiz.” Şube Başkanı Cengiz Keskin Hafta Boyunca Düzenlenecek Etkinlikler Hakkında Şu Bilgileri Verdi: “ Stant, Yürüyüş Ve Sokak Röportajları, Okul Programları, İlçe Programları Ve Seminerler “ İle Çeşitli Medya Kanallarıyla 1-7 Mart Yeşilay Haftamızı Kutlamış Olacağız. Siz Değerli Basınımızdan Desteklerinizi Bekler Çalışmalarınızda Başarılar Dilerim.Sevgi Ve Saygılarımla Dedi.

Ünye Haber Ajansı


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER AJANSI - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız